Restauracja i browar w jednym

Informacje

Dodany: 2018-08-17
Kategoria: warszawa

Tagi dla artykułu
Restauracja i browar w jednym

Restauracja i browar w jednym - Warszawska Starówka

No to kończymy. 28 września to data szczególna. Tego dnia cztery lata temu rozpocząłem pisanie swojego bloga i szczerze mówiąc tym zapomniałem i mi delikatnie przypomniano tym fakcie. Nic szczególnego na tą czwarta rocznicę nie przygotowałem, ale postaram się jeszcze to nadrobić.

Coś mnie tknęło-kupiłem dwa, no bo sprawdzę najpierw jak smakuje zanim odpalę aparat do kręcenia recenzji na YT. Dobrze zrobiłem bo niewiele miałbym do powiedzenia.Owszem zawsze można się doszukiwać czegoś w aromacie czy smaku, ale zasadniczo nie ma to sensu ,bo dominuje tam rozgrzewający alkohol i skórka mocno przypieczonego chleba. Kolor też jakiś taki jasnawy jak na Porter.

Dzięki uprzejmości organizatorów, mam możliwość wręczenia Wam, moim czytelnikom TRZECH trzydniowych karnetów na targi, które umożliwiają wstęp na targi, otrzymanie okazjonalnego szkła oraz piwa festiwalowego uwarzonego specjalnie na PTP przez Browar Wąsosz.

Browar Maryensztadt preferuje bezpieczne etykiety i raczej nie skręca na te punkowo-kraftowe ścieżki. Nie szkodzi, bo nadrabia elegancją i bardzo dobrym materiałem. Graficznie prosto i z głową, kojarzy mi się to trochę ze sreberkiem z czekolady, co jest oczywiście na miejscu. Nie widzę nigdzie ekstraktu, choć może znowu go przede mną ukryto, jak w Jurajskim Porterze Szkoda, że nie pokuszono się bardziej fikuśny opis, ale jest przynajmniej pełny skład. Śliczny firmowy kapsel. Otwieramy.

2piwa to osoba oryginalna, a przynajmniej tak myśląca sobie, dlatego proste zadanie w postaci „Masz być w piątek 20.00 pod centralnym” rozwiązuje w sposób bardzo kreatywny pojawiając się 22:30 w innym miejscu. 2piwa jest również osobą bardzo uczynną, która bardzo się troszczy pełne brzuchy swoich znajomych (a przede wszystkim pelność swego brzucha) dlatego do zadania karnego za spóźnienie w postaci: „Zamów pizze capriciosa xxl razy 2 północy pod rondem z palą z tego numeru: 880666265.” 2piwa podszedł z jak największym entuzjazmem.


Strona restauracji i browaru:
Top