Pościel dla dzieci

img

Tam dokonywali zbiorowego samobójstwa podcinając sobie tętnice szyjne nożami i wskakując po tym do pieców na szynkę świąteczna.

Powiedziałem Svenowi, że to koniec, ludzie nie mogą się dowiedzieć ich istnieniu. Mówił mi, że pewnego dnia zsstąpi z sufitu i uwolni żółtoworkowców od potwornego uciśnienia niebieskich plugawców. Nie miał on na sobie worka, lecz jakiś dziwny strój.

Dotarło do mnie, że godzinę temu sklep został otwarty. Ja złapałem jeden koniec, Sven drugi i podnieśliśmy kawałek drewnianego torowiska tworząc w nim potężną lukę. Zeskoczyliśmy z drewnianego wagonika i od razu podeszliśmy do torów.

Podobno żółci odbili Plac Niebieski i kierowali się na dział zieleni. Ważę nieco ponad 90kg wiec po 3 sekundach podest jebnął i staliśmy nagle ze Svenem otoczeni tekturową ścianką na wysokości pępka. Zostaliśmy ustawieni na tekturowym podeście na czas czytania oskarżeń.

Powoli rodziły się kolejne miasta, a rozwój technologiczny zdawał się nie mieć końca. Wyjątkowo perfidne ale muszę przyznać ze mnie zaciekawiło. Zaczęło mnie frustrować kiedy zauważyłem ze niebieskoworkowcy znęcają się nad żółtoworkowcami wyjątkowo perfidnie.

Od tamtej pory już im nie wyłączałem tego światła. Padali na kolana i odmawiali jakieś modlitwy chuj wie co włączałem im światło po 5 minutach. Lubialem patrzeć tez kiedy szlakiem handlowym (obok wyjścia ewakuacyjnego) przemykały kordony kupieckie na wózkach przemysłowych sprzedając swoje genialne wyroby: obrazy z działu sztuka które w rzeczywistości są zdjęciami, stoliki Chöj i inne.

Nie wspomniałem ze na przestrzeni czasu niebiescy totalnie zawładnęli żółtymi. Kiedy odkryli pierwsze niebieskie worki(dodatkowo płatne) powstała kasta mieszczan. Przez te 3 miesiące zaczęła powstawać jebana cywilizacja.

  • Urządzenie pokoju dla nastolatka to niemałe Urządzenie pokoju dla nastolatka to niemałe
  • A to się ktoś powiesił a to jakiś A to się ktoś powiesił a to jakiś
  • Tak jak przedmówca polecam firmę Sklep Tak jak przedmówca polecam firmę Sklep
  • Far Cry ileśtam które różni się od poprzedniej wersji tym Far Cry ileśtam które różni się od poprzedniej wersji tym
  • Ktoś ok 2 nocy bardzo delikatnie nacisnął klamkę Ktoś ok 2 nocy bardzo delikatnie nacisnął klamkę
Top