Łóżka dziecięce

img

Jechałem specjalnie kilka kilometrów za nim, żeby można było to nagrać. @ Libertarianin_org w jaki sposób Państwo zniewoliło Madersa?

Pracowałem na produkcji, z trochę leniwym ziomkiem który chyba czego innego się spodziewał po przyjeździe. W każdym innym temacie pluje się na Władzę, a tu się okazuje, że dajecie wiarę we wszystko, co mówią tej rodzinie urzędasy. "Ukonczyla kurs zawodowy"- no teraz to ja czeka swietlana przyszlosc.

Szkopuł w tym, że to ich własne dziecko ubłagało opiekę społeczną do umieszczenia siebie w domu dziecka. Sąd działał w ramach dość ograniczonego prawa, więc nie mógł chyba wiele dla tych dzieci zrobić. Sąd więc "poświęcając" dzieci chciał mimo wszystko ugrać coś dla nich.

Państwo nie jest od planowania przyszłości cudzych dzieci. Ogólnie bieda i dorastanie w kiepskich dzielnicach już na starcie obniża możliwości wejścia w dorosłość - idzie za tym kiepskie środowisko, często gorsze wykształcenie, brak możliwości rozwoju itd. I może trauma nie będzie tak wielka?

Ale może choć w części by się sprawdziło? Tu się z Tobą zgadzam: ja po prostu zakładałem krótki pobyt tych dzieci w domu dziecka. Doskonale zdawali sobie sprawę z własnej nędzy i nic z tym nie zrobili.

Nie znam dzieci, które mają lęki, tiki nerwowe, moczą łóżka i mają problemy logopedyczne z powodu biedy w rodzinie. Nie można go zabrać i oddać bez uszczerbku na jego psychice. Ale dziecko nie jest psem, ani meblem.

Sąd zaocznie odebrał im dzieci nie współpracując z MOPSem. No jednak z treści tego tekstu wynika, że wcale nie.

Opisane produkty znajdziesz w sklepie BabyMeble.pl:
  • Dziewczynki glowa do gorynie damy sie U nas coraz zimniejja Dziewczynki glowa do gorynie damy sie U nas coraz zimniejja
  • Far Cry ileśtam które różni się od poprzedniej wersji tym Far Cry ileśtam które różni się od poprzedniej wersji tym
  • Dywan dla dziecka i tapety 3d Dywan dla dziecka i tapety 3d
  • Łóżeczka dziecięce i materace dziecięce Łóżeczka dziecięce i materace dziecięce
  • FSO na pewno było dla VW ciekawą ofertą ale FSO na pewno było dla VW ciekawą ofertą ale
Top