Łóżka dla dzieci

img

@ ursaminior : nie wiem, to był żart(ponury), mają tam taki komunistyczny, nietykalny urząd który zabiera dzieci rodzicom za byle gówno, nawet złośliwy donos od sąsiadów, odwołanie to piekło, tragedia dla wielu mieszkających tam polaków, jak i dla lokalnych. Nadal była by nierozgarniętą gówniarą, która potrzebuje dobrego kopa w dupę, żeby się ogarnąć, a nie tego, żeby matka wszystko za nią robiła, ściągała sobie do małego mieszkania jeszcze gacha, którego sama zna od miesiąca i jeszcze niańczyła ich dziecko.

Rzecz w tym, że to powiedzenie ma się nijak do powrotów do partnerów/firm/miejsc, bowiem mówi tylko i wyłącznie tym, że wszystko się zmienia. Zarzucanie pieniądzom, że nie dają szczęścia, bo nie kupi się za nie zdrowia czy miłości to jak zarzucanie samochodom, że nie latają, a blondynkom, że nie są inteligentne, a zimie, że nie jest wiosną. Nie rozumiem tych fundacji które zapobiegają samobójstwom - człowiek chce znaleźć stronę z metodami jak popełnić samobójstwo a tu jakaś fundacja która pisze żeby tego nie robić.

To że gość sprzedaje te klocki to nie decyzja różowego tylko jego własna poświęca to nad czym pracował i wkładał serce dla osoby która nawet tego nie rozumie. @ qqwwee : albo kwestia znalezienia kogoś podzielającego Twoją pasję ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak na razie mamy dwa motocykle, a w planie jeszcze przynajmniej dwa, ja jeżdżę konno (kupa kasy) a mój luby pali się do nauki. Zresztą, nie tak dawno coś podobnego przydarzyło mi się, gdy byłem z kimś w Paryżu i usłyszałem, że "Disneyland jest dla dzieci".

  • Ktoś ok 2 nocy bardzo delikatnie nacisnął klamkę Ktoś ok 2 nocy bardzo delikatnie nacisnął klamkę
  • Dziewczynki glowa do gorynie damy sie U nas coraz zimniejja Dziewczynki glowa do gorynie damy sie U nas coraz zimniejja
  • Dywan dla dziecka i tapety 3d Dywan dla dziecka i tapety 3d
  • Restauracja i browar w jednym Restauracja i browar w jednym
  • A to się ktoś powiesił a to jakiś A to się ktoś powiesił a to jakiś
Top